Miro

Karen De Clercq                                 Directeur vzw LD3

karen@ld3.be  –  0498/598 219

karen

Hans Meirlaen                            Centrumverantwoordelijke Miro

hans@ld3.be  –  0489/305 494 – 0488/360 393

hans

Rachida Riahi                                      Buurt- en ouderenwerker

rachida@ld3.be  –  0489/305 494

rachida

Najat El Halimi                                    Buurt- en ouderenwerker

najat@ld3.be  –  0489/305 494

Marin Ionut                                          Administratief en financieel verantwoordelijke

marin@ld3.be  –  0489/305 494

Isabelle Vanassche                                         Communicatie medewerker

isabelle@ld3.be – 0489/305 494

_dsc1356

Victor Canchogrande                                     Facility manager

victor@ld3.be  –  0489/305 494

IMG_3097

Julie Lebout Operationeel verantwoordelijke

julie@ld3.be – 0489/305726

Glenn Maes Trajectcoach

glenn@ld3.be –  0489/305 494