Medewerkers

Karen De Clercq                                 Directeur vzw LD3

karen@ld3.be  –  0498/598 219

karen

Hans Meirlaen                            Centrumverantwoordelijke Miro

hans@ld3.be  –  02/537 44 56

hans

Rachida Riahi                                      Buurt- en ouderenwerker

rachida@ld3.be  –  02/537 44 56

rachida

Marin Ionut                                          Administratief en financieel verantwoordelijke

marin@ld3.be  –  02/537 44 56

marin

Isabelle Vanassche                                         Communicatie medewerker

isabelle@ld3.be – 02/537 44 56

_dsc1356

Victor Canchogrande                                     Facility manager

victor@ld3.be  –  02/537 44 56

IMG_3097

Leilla Farrah                                    Logistiek medewerker

leilla@ld3.be

leilla copy