Miro

Karen De Clercq                                 Directeur vzw LD3

karen@ld3.be  –  02/889 00 81– 0498/598 219

karen

Hans Meirlaen                            Centrumverantwoordelijke Miro

hans@ld3.be  –  0489/30 54 94 – 0488/36 03 93

hans

Tünde Petö                                   Buurt- en ouderenwerker

tunde@ld3.be  –  0489/30 54 94

Marin Ionut                                          Administratief en financieel verantwoordelijke

marin@ld3.be  –  02/889 00 80

Isabelle Vanassche                                         Communicatie medewerker

isabelle@ld3.be – 02/889 00 82

_dsc1356

Victor Canchogrande                                     Facility manager

victor@ld3.be  –  0475/24 67 73

IMG_3097

Julie Lebout Operationeel verantwoordelijke en trajectcoach

julie@ld3.be – 0489/30 57 26

El mati El-mhaier

Boutahar Abderrahim

Al-Khalifawi Qahtan

Werede Gebrekidan Teame

Namukamba Djani