Het Anker

Karen De Clercq             Directeur vzw LD3

karen@ld3.be – 02/ 889 00 80 – 0498/598 219

karen

 

Mia  Laermans               Buurt- en ouderenwerker

mia@ld3.be – 02/ 889 00 80 – 0487/ 66 39 93

mia

 

Aicha Tantawi                                     Buurt- en ouderenwerker

aicha@ld3.be – 02/ 889 00 80 – 0487/ 66 39 93

_dsc1497

 

Karine Boussart                                       Projectmedewerker co-create vzw LD3

karine@ld3.be – 02/ 889 00 80 – 0489/305397

karine

 

Marin Ionut                                        Administratief en financieel verantwoordelijke

marin@ld3.be – 02/ 889 00 80

Marin

 

Isabelle Vanassche                            Communicatie medewerker

isabelle@ld3.be – 02/ 889 00 80 

_dsc1356

 

Beatrice Niyu Miderwa                     Logistiek medewerker

_dsc1502

Arele Mbeng                                                 Logistiek medewerker

arele@ld3.be

Victor Canchogrande                                    Facility manager

victor@ld3.be – 02/ 889 00 80 – 02/537 44 56

IMG_3097

Lore Dognaux                            Zaalverantwoordelijk buurtrestaurant                           

lore@ld3.be – 02/ 889 00 80

lore

Mouhamed Mbaye                         Kok-instructeur

mouhamed@ld3.be – 02/ 889 00 80

Mouhamed

 

Gregg Kazadi                                  Keukenpersoneel

Gregg

 

Saida Dimah                                    Keukenpersoneel

Screenshot 2020-11-03 at 13.46.17

 

Alida Kitambala                               Keukenpersoneel

img_9868

 

 

Bibiyane Mukoba                              Keukenpersoneel