Het Anker

Karen De Clercq             Directeur vzw LD3

karen@ld3.be – 02/ 889 00 80 – 0498/598 219

karen

Mia  Laermans               Buurt- en ouderenwerker

mia@ld3.be – 02/ 889 00 80 – 0487/ 66 39 93

mia

Aicha Tantawi                                     Buurt- en ouderenwerker

aicha@ld3.be – 02/ 889 00 80 – 0487/ 66 39 93

aicha-geel

Karine Boussart                                       Projectmedewerker co-create

karine@ld3.be – 02/ 889 00 80 – 0489/305397

karine

Marin Ionut                                        Administratief en financieel verantwoordelijke

marin@ld3.be – 02/ 889 00 80

Marin

Wissame Taouil                                 Administratief medewerker

wissame@ld3.be

Isabelle Vanassche                            Communicatie medewerker

isabelle@ld3.be – 02/ 889 00 80 

_dsc1356

Adil Goudmani                                      Medewerker schoonmaak en hygiëne

adil

Jason Truck                                               Logistiek medewerker

jason@ld3.be – 02/ 889 00 80

jason

Victor Canchogrande                                    Facility manager

victor@ld3.be – 02/ 889 00 80 – 02/537 44 56

IMG_3097

Giulietta Coppieters                                       Onthaalmedewerker 

Giuletta

Francine Fotsing                                                     Zaalmedewerker bar

Francine

Lore Dognaux                               Zaalverantwoordelijk buurtrestaurant                           

lore@ld3.be – 02/ 889 00 80

lore

Mouhamed Mbaye                         Kok-instructeur

mouhamed@ld3.be – 02/ 889 00 80

Mouhamed

Mariama                                             Keukenpersoneel

Mariame

Rolande Tokpoledo                       Keukenpersoneel

rolande

Alida Kitambala                               Keukenpersoneel

img_9868

Karman Khaderkhel Keukenpersoneel