Medewerkers

Karen De Clercq             Directeur vzw LD3

karen@ld3.be – 0498/598 219

karen

Mia  Laermans               Buurt- en ouderenwerker

mia@ld3.be – 0487/ 66 39 93

mia

Aicha Tantawi                                     Buurt- en ouderenwerker

aicha@ld3.be – 0487/ 66 39 93

_dsc1497

Marin Ionut                                        Administratief en financieel verantwoordelijke

marin@ld3.be – 02/537 44 56

marin

Isabelle Vanassche                            Communicatie medewerker

isabelle@ld3.be – 02/537 44 56

_dsc1356

Leilla Farrah                                    Logistiek medewerker

leilla@ld3.be

leilla copy

 

Beatrice Niyu Miderwa                     Logistiek medewerker

_dsc1502

 

Victor Canchogrande                                    Facility manager

victor@ld3.be – 02/537 44 56

IMG_3097