Medewerkers

Karen De Clercq                                 Directeur vzw LD3

karen@ld3.be – 0498/598 219

karen

Ingrid Pecquet                                          Centrumverantwoordelijke Forum

ingrid@ld3.be – 02/512 52 69

ingrid copy

Cynthia                                               Buurt- en ouderenwerker

cynthia@ld3.be – 02/512 52 69

cynthia

Rachida Riahi                                      Buurt- en ouderenwerker

rachida@ld3.be – 02/512 52 69

rachida

Julie Denef                                       Projectmedewerker Casa Viva

julie@ld3.be –  02/512 52 69

julie

Simon Istas                                       Trajectcoach vzw LD3

simon@ld3.be – 02/537 44 56

simon

Marin Ionut                                          Administratief en financieel verantwoordelijke

marin@ld3.be – 02/537 44 56

marin

Isabelle Vanassche                                Communicatie medewerker

isabelle@ld3.be –  02/537 44 56

_dsc1356

Victor Canchogrande                                     Facility manager

victor@ld3.be – 02/512 52 69

IMG_3097

Arele Mbeng                              Logistiek medewerker

arele@ld3.be

arele