Forum

Karen De Clercq                                 Directeur vzw LD3

karen@ld3.be – 02/889 00 81 – 0498/598 219

karen

Ingrid Pecquet                                          Centrumverantwoordelijke Forum

ingrid@ld3.be – 0489/305 587

ingrid copy

Cynthia                                               Buurt- en ouderenwerker

cynthia@ld3.be – 0489/305 587

cynthia

Jean-François Le Biannic                                  Buurt- en ouderenwerker

jeanfrancois@ld3.be – 0489/305 587

Marin Ionut                                          Administratief en financieel verantwoordelijke

marin@ld3.be – 0489/305 587

Isabelle Vanassche                                Communicatie medewerker

isabelle@ld3.be –  0489/305 587

_dsc1356

Victor Canchogrande                                     Facility manager

victor@ld3.be – 0489/305 587

IMG_3097